2008 yılından bu yana dekontaminasyon, arama kurtarma, hastane, depo, taziye çadırı ve atlama minderi üretiminde sektörün liderliğini yapan Sönmez Group, başta Türkiye olmak üzere Orta doğu, Avrupa ve CIS ülkelerinin ilk tercihi olmuştur.

Sönmez Tent, maden endüstrisi, şişme çadır, ilk yardım, kaçış sığınakları ve atlama yatağı gibi felaket önlemlerinde veya anında acil ihtiyaç duyulan birçok ürün çeşidi ile dünyanın önde gelen firmalarının tercihidir.

Şişirilebilir ve modüler maden kaçış sığınağı, dayanıklı, taşınabilir olması ve elektriksiz şişirilme özelliği ile madencilikte düşük maliyetli bir sığınak çeşididir. ABD menşeili olup TR distribütörlüğü alınmıştır.

Atlama yatağı pompa gerektirmeyen, taşınması ve kurulumu kolay ve saniyeler içinde yükselen kaliteli bir üründür. DIN 14151 T1-T3 Test Raporuna sahip olup insan sağlığına ve çevreye duyarlıdır.

Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer (KBRN) alanda savunma ekipmanları ile Sönmez Tent dekontaminasyon / KBRN arındırma çadırı üretimi yapmakta, dakikalar içinde kurulan, koridor tasarımlı ve kurulu duş perdeleri ile saatte 120 ayakta hasta ve yaralıya hizmet sunmaktadır. Duş Çemberleri, Esnek Hortumlu Elle Tutulan Duş Başlıkları veya Sabit Duşların olduğu çadırlar Kimyasal, Biyolojik ve Nükleer tehlikelere karşı idealdir.

SONMEZ TENT

 

Cenaze Çadırı | Şişme Cenaze Çadırı | Cenaze Çadır Üretimi hakkımızda.fw_-1 Hakkımızda